O firmie

Firma ProLogo istnieje na rynku reklamy jako samodzielny podmiot  gospodarczy od 1989 roku. Jej właściciel nieprzerwanie, od momentu ukończenia studiów na Poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych pracuje w branży projektowania i realizacji różnych form reklamy. Większość prac wykonywanych jest w siedzibie firmy, jednakże dzięki doskonale zorganizowanej sieci dostawców różnych usług i podwykonawców działających w specyficznych branżach firma ProLogo oferuje kompleksową obsługę Klientów. Tu powstaje koncepcja i tu zamawiający otrzymuje skończony produkt. Specjalizujemy się w tak zwanych formach nietypowych, lub wręcz niemożliwych (dla innych) do wykonania.  W naszej firmie powstał pomysł wykonywania reklam i znaków z użyciem cienkich przewodów elektroluminescencyjnych.

Z dumą możemy stwierdzić, że zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka wzorów szaf publicznych do tzw „bookcrossingu”, z których pierwsza stoi w Poznaniu na Placu Wolności. 

Naszym kapitałem jest wiedza, doświadczenie a przede wszystkim dobra opinia, jaką cieszymy się od wielu lat zarówno wśród Klientów jak i współpracowników w branży reklamowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!